Як правильно пофарбувати радіатор.

Yak pravilno pofarbuvati radіator.Відшліфувати і пофарбувати радіатори — дуже копітка робота.
Цей, на перший погляд простий, процес таїть в собі безліч «підводних каменів». Якщо знати про них заздалегідь, то фарбування можна виконати якісно і в стислі терміни. Перш за все, слід знати, що фарбувати радіатор потрібно при вимкненому опаленні. Виробники завжди вказують температуру, при якій наноситься фарба чи лак. Суворе дотримання температури гарантує міцне з’єднання фарби з поверхнею що фарбується. Якщо фарбувати гарячий радіатор, то через деякий час пофарбована поверхня покриється некрасивими розлученнями і навіть бульбашками.
Включати опалення можна лише після повного висихання фарби. Основання під фарбування має бути правильно підготовлено, що дає гарантію рівномірного розподілу фарби і її хорошого зчеплення з поверхнею. Підготовка основи під фарбування займає іноді до 2 / 3 часу всіх робіт. Перед фарбуванням радіатор потрібно добре вимити. Потім слід пройтися по поверхні металевою щіткою або наждачним папером. Фарба завжди краще зчіплюється з шорсткими поверхнями. Якщо радіатор офарблювався багато разів, то непогано зняти всі барвисті нашарування змивкою для старих фарб. Для цього шматок ганчірки змочують у розчині і закріплюють на поверхні радіатора. Через 15 хвилин ганчірку знімають. За допомогою ножа і шпателя стара фарба легко зчищається. Якщо верств багато, то цю процедуру доведеться повторити кілька разів. Видаляти стару фарбу потрібно навіть тоді, коли здається, що покриття міцне і добре тримається. Справа в тому, що зчеплення старого покриття найчастіше виявляється слабкіше напруг, що виникають у шарі свіжої фарби що висихає, що призведе до деформації пофарбованої поверхні. Оскільки фарба не тримається на забрудненій поверхні, виробники фарб наполягають на видаленні з поверхні частинок бруду і жиру. Для цих цілей використовують слаболужні склади.

Необхідні інструменти.
Значно полегшить фарбування правильно вибраний інструмент. Перш за все, потрібно придбати гладкий поролоновий валик для фарбувальних робіт. Він продається в будівельних магазинах разом з ручкою або окремо. Щоб валик без праці ковзав між ребрами радіатора, його діаметр повинен бути невеликим. Для фарбування важкодоступних місць знадобиться кисть з довгою ручкою, бажано, щоб вона була вигнутою.
Yak pravilno pofarbuvati radіator.
Яку фарбу вибрати?
Робота радіаторів пов’язана з перепадом температури. Під час опалювального сезону метал розширюється, а при відключенні опалення — стискається. Різкі перепади температури небажані для лакофарбових матеріалів. Вони призводять до появи тріщин, а іноді — до швидкого вицвітання фарби. Міцність фарби повинна бути достатньою для того, щоб під час температурних коливань плівка висохлого барвистого шару не зруйнувалася внаслідок мікрозміщеннь. Тому для фарбування металевих поверхонь, що піддаються періодичному нагріванню, розроблені спеціальні термостійкі лаки. Завдяки своїм технологічним характеристикам, при перепадах температури до 80 ° С вони не тріскаються і не вицвітають.
Термолак випускається в жерстяних банках обсягом 500 мл — для фарбування за допомогою валика і кисті, а також в аерозольних упаковках об’ємом 400 мл ~ для фарбування важкодоступних місць ребристих радіаторів. Термолак наносять на обезжірену розчинником для масляних фарб поверхню без попередньої грунтовки. Термостійкі барвники випускаються в широкій колірній гаммі — від популярного «металліка» до імітації натурального каменю. Традиційний білий колір, в який зазвичай фарбують радіатор, можна замінити на більш відповідний до вашого інтер’єру. Тоді радіатор буде менш помітний. І, навпаки, якщо пофарбувати радіатор в яскравий колір, він буде не тільки обігрівати, але і прикрашати кімнату або кухню. Для фарбування підійде алкід-ва емаль, призначена спеціально для металевих поверхонь радіаторів. Спочатку поверхню грунтують, потім фарбують нерозбавленою фарбою, наносячи її в два-три шари.
Можна по-старому пофарбувати радіатор глянсовою або матовою масляною фарбою. Глянсова фарба міцніше матовою, тому що її шари складаються з дуже маленьких твердих частинок, які знаходяться близько один від одного. Шар часток повністю покритий сполучною і утворює гладку поверхню. На рівній глянцевій поверхні не затримується грязь і волога, не поширюється мікрофлора. Матові фарби менш міцні з-за меншої кількості пов’язувавчів. Поверхня матових фарб більш шорстка і швидше забруднюється.
З плином часу масляні фарби стають крихкими. Після випаровування рідини в них починається окислення. Окислення верхньої частини сухого шару відбувається швидше, ніж нижнього. У якийсь момент виникає при цьому нерівномірна напруга може розшаруватися барвисте покриття: воно потріскається і отшелушиться.
Грунтовка готує поверхню для кращого зчеплення фарби. Шар грунтовки забезпечує пористість і шорсткість, які необхідні для найкращої полімеризації фарби. Для радіатора знадобиться грунтовка, призначена для металевих поверхонь. Фарбу необхідно наносити в кількості, достатній для утворення міцного і рівномірного за кольором покриття.
Наносити фарбу не можна занадто швидко або з нерівномірним натиском валика: шар виходить дуже тонким. Якщо товщина шару фарби неоднакова, то кольорові пігменти будуть розподілені нерівномірно (це особливо характерно для недорогих фарб).
Неправильне нанесення позбавляє фарбу необхідної міцності, а поверхню — красивого зовнішнього вигляду.