Монтаж каналізації у приватному будинку.

Монтаж каналізації у приватному будинку.Монтаж каналізації.
Почнемо з теорії. Система каналізації приватного котеджу умовно складається з двох основних частин: внутрішньої і зовнішньої. Внутрішня частина ідентична такий, яку ви можете побачити у звичайній квартирі. Всі ті ж труби і сифони. А ось зовнішня частина істотно відрізняється. Це може бути проста стічна яма, а може — складна гідротехнічна споруда, що очищає нечистоти. Все залежить від ваших побажань і від бюджету. Адже вирити стічну яму буде набагато дешевше, ніж побудувати септик (споруда для відстоювання та очищення стоку).

Каналізація в будинку.
Перед тим як приступати до робіт зі створення в будинку каналізації, потрібно накидати попередній план. Зовсім необов’язково, щоб це був великий, гарно накреслений проект на аркуші ватману (хоча це максимально спростило б завдання будівельників), цілком достатньо приблизного плану будинку з зазначенням розмірів і розташуванням всіх елементів майбутньої каналізації. Навіщо це робити?
План допоможе точніше скласти список всіх необхідних робіт, кошторис та визначити терміни монтажу каналізації. Тому складанням плану ніколи не треба нехтувати — це врятує час, гроші і нерви.
Давайте спробуємо накидати два невеликих плану.
Перший буде для дому, який тільки побудували і ще не проводили внутрішніх оздоблювальних робіт. Другий план — для котеджу, де стару каналізацію потрібно замінити на нову.

Монтаж каналізації у приватному будинку.: 1 комментарий

  1. як правильно побудувати каналізацію у приватному будинку у селі, щоб ненашкодити собі і сусідам

Обсуждение закрыто.