Піч буржуйка своїми руками.

своїми рукамиНе поспішайте здавати на метал стару молочну флягу, з неї може вийде непогана піч буржуйка своїми руками!

Всі знають, що буржуйка не замінна там, де немає інших джерел обігріву. Приміром на недобудованій дачі, в хозблок, або в саморобній лазні. Якщо у вас є старий молочний, сорокалітровий бідон, то проблема, майже, вирішена. Витрати коштів, сил і часу на виготовлення такої печі мінімальні, зате результат приголомшливий! Зрозуміло, для перетворення фляги з під молока в повноцінну піч-буржуйку будуть потрібні деякі нескладні доопрацювання, але про це нижче.

Для піддувала, за допомогою зубила, прорубуємо невелику щілину серповидної форми трохи нижче горловини, а в днищі фляги вирізаємо отвір для вигнутого патрубка, на який пізніше насадимо димову трубу. При бажанні цю деталь можна зробити і самому з покрівельного заліза, але можна патрубок купити, що ще простіше. Для виготовлення ж змеевидного колосника беремо сталевий дріт діаметром 6 мм, вигинаємо його, злегка стиснувши сбоков, просовуємо через горловину всередину нашої буржуйки, а потім розтягуємо його до розмірів, придатних для найкращого горіння дров. Місце установки доведеться підбирати експериментальним шляхом.

Майбутню буржуйку оснащуємо двома кільцями-опорами з напівдюймових сталевих труб. Вони першооснова саморобної печі, їх згинають з урахуванням діаметра бідона. Для стійкості  конструкції, кінці труб розпрямляють і отримуємо ніжки-опори для нашого виробу. В якості фіксатора, що не дає кільцям-опорам зміщуватися одна відносно одної, служить розпірка зі смуги стали товщиною близько 1,5-2 мм.

І нарешті, для того, що б піч довше зберігала тепло, корпус буржуйки треба обкласти цеглою, або будівельним каменем, і ваша піч готова.

Монтаж каналізації у приватному будинку.

Монтаж каналізації у приватному будинку.Монтаж каналізації.
Почнемо з теорії. Система каналізації приватного котеджу умовно складається з двох основних частин: внутрішньої і зовнішньої. Внутрішня частина ідентична такий, яку ви можете побачити у звичайній квартирі. Всі ті ж труби і сифони. А ось зовнішня частина істотно відрізняється. Це може бути проста стічна яма, а може — складна гідротехнічна споруда, що очищає нечистоти. Все залежить від ваших побажань і від бюджету. Адже вирити стічну яму буде набагато дешевше, ніж побудувати септик (споруда для відстоювання та очищення стоку).

Каналізація в будинку.
Перед тим як приступати до робіт зі створення в будинку каналізації, потрібно накидати попередній план. Зовсім необов’язково, щоб це був великий, гарно накреслений проект на аркуші ватману (хоча це максимально спростило б завдання будівельників), цілком достатньо приблизного плану будинку з зазначенням розмірів і розташуванням всіх елементів майбутньої каналізації. Навіщо це робити?
План допоможе точніше скласти список всіх необхідних робіт, кошторис та визначити терміни монтажу каналізації. Тому складанням плану ніколи не треба нехтувати — це врятує час, гроші і нерви.
Давайте спробуємо накидати два невеликих плану.
Перший буде для дому, який тільки побудували і ще не проводили внутрішніх оздоблювальних робіт. Другий план — для котеджу, де стару каналізацію потрібно замінити на нову.

Як встановити систему автономного водопостачання.

система автономного водопостачанняСистеми водопостачання можуть забезпечити Ваш будинок холодною та гарячою водою.

Застосовується для забезпечення водою індивідуального житлового будинку, невеликого фермерського господарства.

Принцип роботи системи полягає в тому, що насос закачує воду з джерела в гідроакумулятор, в якому створюється тиск близько 3 атм. При досягненні заданого тиску автоматичний пристрій відключить насос.

При користуванні споживачем водою, тиск у гидроаккумуляторі знижується, і при досягненні певного значення, наприклад 2 атм, автоматичний пристрій включає насос.

Таким чином у водопровідній системі будинку постійно підтримується необхідний тиск, величину якого можна  регулювати.

Гарний тиск дозволяє високоефективно і в оптимальному режимі працювати нагрівальним пристроям різного типу (газовим або електричним колонкам). Комплект обладнання призначений для автоматичного водопостачання індивідуальних приватних будинків, котеджів, садових ділянок від колодязя, свердловини або іншого джерела води.

До складу комплекту входить:

1.Електронасос БВ-0 ,2-40-У5-М;
2.Гідроакумулятор ємністю 24-600 л.;
3.Реле тиску;
4.П`ятиходова муфта (перехідник);
5.Манометр.