Установка раковини, установка Мойдодира, установка раковини тюльпана

http://www.10-masterov.ru/images/clip_image002_0008.jpg

Установка раковини в наш час дуже популярна послуга. Напевно, багато хто погодиться, що саме раковина або мийка, є однією з основних складових будь-якої кухні або ванної кімнати. Сьогодні є безліч видів даного сантехнічного приладу, і вибір залежить виключно від Вас: можна придбати звичайну раковину, умивальник-тюльпан або навіть «Мойдодир». Але одна справа придбати, а інше — якісно встановити раковину або підключити Мойдодира, тому краще скористатися послугами професіоналів з нашої компанії. Встановлення будь-яких раковин і Мойдодиром вимагає особливих навичок, знання, а також уважності і точності під час монтажу.
Дійсно досвідчені фахівці зможуть здійснити установку сантехніки будь-якої складності: установку раковини з керамограніта, заміну раковини, встановлення та підключення Мойдодира і т.д. Практично у всіх випадках варто звернути увагу на наступні моменти: підключення до водопроводу, забезпечення правильного зливу води, тобто надійне з’єднання з каналізаційною системою, а також якісне кріплення самої раковини або умивальника. Під час виконання всіх робіт важливо дотримуватися схеми установки раковин
Перед тим, як приступити до монтажу раковини або установці Мойдодира, потрібно заздалегідь подбати про придбання супутнього обладнання, щоб встановлювати все комплексно. Разом з раковиною потрібно встановити змішувач, встановити сифон.
Якщо Ви задумалися про якість використовуваної води, то добре б попутно встановити питної фільтр, щоб відразу вирізати отвір під кран фільтру і встановити кран фільтра.

Види раковин для ванн:
раковина прямокутна
вбудовувана раковина
напівкругла раковина
кутова раковина
підвісна раковина
накладна раковина
овальна раковина
квадратна раковина
раковина тюльпан
раковина кувшинка
Мойдодир з дзеркалом
Мойдодир з підсвічуванням і дзеркалом

Опис робіт з установки раковин у ванній кімнаті.
Майстер з установки раковини визначає, що необхідно підготувати до її встановлення. Спочатку демонтує стару раковину. Виміряє параметри нової раковини, робить відмітки на стіні, для майбутніх отворів. Потім готує раковину до установки, тобто встановлює змішувач на раковину, перевіряє стан каналів водопостачання і каналізації. Після цього майстер кріпить кронштейни до стіни, або інші передбачені кріплення. На кронштейни ставитися і закріплюється раковина. У місцях дотику раковини зі стіною, або з іншими передбаченими предметами (тумбочка і.т.д.) включають в себе установку раковини сантехнік обробляє силіконовим герметиком. Поки силікон сохне, можна зібрати і встановити сифон і гофру. Потім сифон кріпиться на раковину, а гофра з’єднується з каналізаційним каналом. Якщо для вашого виду раковини передбачений змішувач, то його майстер надійно з’єднує з системою водопроводу.

Якщо мова йде про встановлення раковини типу «тюльпан», то робиться все, що перераховано вище, тільки додається елемент нижній ніжки. Спеціаліст визначає параметри установки раковини тюльпана з урахуванням ніжки під нею. Так само можна встановити комплект типу «Мойдодир». Майстер збирає комплект Мойдодир, силіконить його край, стики, кріпить до стіни. Якщо в комплекті є дзеркало, воно теж кріпитися на мійдодир або на стіну — залежно від конструкції. Наявні світильники мойдодира підключає до електромережі. Після установки мійдодира виконується комплексна перевірка.

Ремонт заміна труб, прокладка труб водопроводу

Ремонт заміна труб, прокладка труб водопроводу

Під час прокладання труб водопостачання в сучасних умовах найчастіше використовуються труби з поліпропілену. Прокладка труб водопроводу з цього матеріалу може здійснюватися відкрито або приховано, в залежності від побажання замовника та інших факторів. Основна перевага прихованого монтажу труб водопроводу в тому, що це може уберегти їх від випадкового пошкодження.

Прокладка поліпропіленових труб достатньо — проста і ефективна, але тут не обійтися без допомоги висококваліфікованих фахівців і спеціального устаткування. Тому що технологія монтажу поліпропіленових труб вимагає певних знань. Приміром технологія зварювання поліпропіленових труб вимагає проводити роботи з пайку поліпропіленових труб тільки тоді коли вони 100% сухі. Так як пайка поліпропіленових труб може вийти неякісною. По-перше, необхідно перекрити подачу води і демонтувати старі труби. По-друге, потрібно скласти спеціальний план, за яким установка труб буде максимально ефективною, при цьому варто відразу визначитися з місцем розташування всіх побутових і сантехнічних приладів, які потребують підключення до джерела води. По-третє, не варто забувати про надійне кріплення труб та встановлення колекторів, кранів, перехідників, кріпильних затискачів і т.д. Також необхідно потурбуватись про придбання та встановлення лічильників води редукторів тиску. Заміна труб опалення та заміна пластикових труб настільки ювелірна робота що повинна виконуватися тільки фахівцями найвищого рівня. Заміна водопровідних труб може здійснюватися кількома способами і матеріалами. Наприклад у наш час дуже популярна пайка мідних труб, монтаж мідних труб однак хочемо зауважити що ці матеріали не прижилися в Росії з за низької якості води. Також не прижилися такі роботи як встановлення металопластикових труб. Справа в тому із за низької кваліфікації установників цього матеріалу було затоплено тисячі квартир. А вся справа в тому що металопласт застосовується для тимчасових водопроводів і він повинен бути завжди доступний, так як з’єднання металопластикових труб потрібно 1 раз на рік підтягувати, щоб уникнути протечек. І металопластикові труби повинні бути прокладені разом з установкою редуктора тиску. Для прокладання труб водопроводу можна використовувати не тільки поліпропілен, але і мідні труби, і металопластикові. Прокладання труб з будь-яких цих матеріалів вимагає і спеціального обладнання, і спеціальних знань майстра в цій галузі.
Поліпропіленові труби монтаж — ось найкраща альтернатива. Ми рекомендуємо саме цей матеріал. Поліпропіленові труби вже давно застосовують в новобудовах. Так як цей матеріал має найміцніші характеристики на даний момент. Зварювання поліпропіленових труб займає короткий час і служить цей матеріал приблизно 50 років.